INSTALACJA

  • Tutaj znajdziesz wszystkie ważne informacje dotyczące instalacji i konfiguracji dla TSplus RemoteWork

Najkorzystniejsze rozwiązanie

Sprawdź dlaczego Remote Work wyprzedza konkurencyjne rozwiązania.

ZAINSTALUJ TSPLUS REMOTEWORK

Proces instalacji jest łatwy, a konfiguracja nieskomplikowana. Po prostu uruchom program Setup-TSplus RemoteWork.exe w systemie, którego zdecydowałeś użyć jako brokera połączeń.

Postępuj zgodnie z prostymi komunikatami programu instalacyjnego i uruchom ponownie serwer po zakończeniu procesu instalacji, aby skonfigurować swoje właściwe ustawienia.

Remote Work Admin Tool

Uruchom narzędzie Admin Tool z TSplus RemoteWork, klikając ikonę na pulpicie.

Wszystko, co musisz mieć, to dane logowania do systemu Windows i adres IP w sieci LAN każdej biurowej stacji roboczej. Wersja próbna TS Remote Work umożliwia zadeklarowanie 5 stacji roboczych. Kliknij Zarządzaj stacją roboczą, aby wprowadzić odpowiednie ustawienia dla stacji roboczej każdego użytkownika.

Kliknij Dodaj i wprowadź przyjazną nazwę stacji roboczej oraz jej adres IP. Oczywiście wszystkie stacje robocze użytkowników i „Broker połączeń” muszą mieć stałe adresy IP.

DODAJ STACJE ROBOCZE I PRZYPISZ UŻYTKOWNIKA

  • W przypadku Jana adres IP jego komputera to 192.168.1.135 i należy go dodać do Brokera połączeń
  • Twoje ustawienia 5 stacji roboczych (na przykład) są teraz wykonane. Twoje zadeklarowane 5 komputerów.
  • Nadszedł czas, aby przypisać „jedną stację roboczą” „jednemu użytkownikowi”. Wybierzmy stację roboczą Jana i kliknijmy Dodaj użytkowników po prawej stronie
  • W przypadku stacji roboczej John loginem systemu Windows na tym komputerze będzie „John”.
  • Możesz także dodać więcej niż tylko jednego użytkownika do dowolnej stacji roboczej. Każdy użytkownik tworzy własną sesję zdalną na pojedynczej stacji roboczej
  • Możesz użyć loginu Active Directory, jeśli używasz AD do logowania się do komputera.
  • Stacja robocza John jest już gotowa do pracy.

OSTATNIE ZADANIE DO WYKONANIA

  • Na każdej ze stacji roboczych 5 użytkowników przypisanych w Brokerze połączeń pobierz i uruchom program instalacyjny klienta. To mały program. Możesz nawet poprosić każdego użytkownika o zrobienie tego samodzielnie. Link do pobrania tohttp://192.168.1.120/downloadGdzie 192.168.1.120 to adres IP twojego brokera połączeń zdalnych TSplus. Po tej akcji wszystko jest gotowe. Ciesz się wolnością i korzystaj z niej.

Podłącz się z domu do stacji roboczej w firmie

Jeśli użytkownik wyjdzie z biura z niezakończoną pracą i otwartą sesją na swojej stacji roboczej, TSplus Remote Work automatycznie przechwyci jego pulpit, gdy zacznie pracować z domu.

Co więcej, użytkownik może drukować na swojej domowej drukarce. Aby to zrobić, wystarczy wybrać Universal Printer. Universal Printer zamienia każdy wydruk Jana w plik PDF. Ten plik PDF jest zapisywany przez jego przeglądarkę internetową. John może wyświetlać, drukować lub zapisywać ten plik do druku PDF na swoim komputerze domowym.

Universal Printer
Przechwytywanie sesji
HTTPS/ Tunelowanie
Web Portal

Brawo! Masz teraz połączenie z firmowym pulpitem

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Jesteśmy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.