O nas

Od 1996 roku Terminal Service Plus (TsPlus) specjalizuje się w technologii zdalnego dostępu do aplikacji lub pulpitu. Nasze doświadczenie i wiedza o wdrożeniach wciąż się rozwija, dzięki temu mamy już na całym Świecie 3 mln jednoczesnych użytkowników.

TsPlus jest najprostszym i najbardziej opłacalnym narzędziem służącym do wykorzystania dobrodziejstwa współczesnych możliwości.
Łatwość korzystania z zaawansowanych technologii, to jeden z naszych priorytetów. Uważamy, że w dobie Internetu, każda osoba, niezależnie od wiedzy technicznej, powinna być w stanie uruchomić i wdrożyć dostęp do pulpitu lub aplikacji zdalnej, bez konieczności organizowania kosztownego zespołu wdrożeniowego lub zakupu drogiego sprzętu i urządzeń peryferyjnych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam ze spokojem i dumą oferować naszym klientom tak opłacalne i łatwe w użyciu oprogramowania.

Prostota

Innowacja

Dostępność

Bezpieczeństwo

Nasza wizja

W TSplus skupiamy się na jednej zasadzie: zapewnieniu bezpieczeństwa aplikacji i danych na całym świecie oraz łatwego dostępu do nich – w dowolnym miejscu. W każdej chwili. Na dowolnym  urządzeniu lub sieci.

Od 2005 roku, dzień po dniu, TSplus wypełnia tę misję, budując najlepsze na świecie zintegrowane usługi technologiczne, zapewniające bezpieczne  dostarczanie aplikacji i danych

7000
Resellerów
300000
Klientów
15
LAT Doświadczenia